Ing. Pavlína Dostalíková, MBA      » zpět na seznam poradců

 

Výživě se věnuji snad již od svého dětství, práci s lidmi celý profesní život. Měla jsem to štěstí, že se mi podařilo před mnoha lety propojit v podnikání oba tyto světy a obě mé „slabosti i lásky“ spojit v mou práci, kde jsem mohla začít pomáhat rozkvétat lidem kolem sebe (dospělým, dětem, laikům i profesionálům).

Provozovala jsem na Moravě vlastní Wellness studio DANIELA, vedla lekce hubnutí STOB, stala se akreditovaným výživovým poradcem a získala výborné praktické zkušenosti. Vždy jsem měla „slabost“ pro moderní přístroje i vědecké metody. V Praze jsem založila úspěšné NutriCentrum, které se zaměřuje na diagnostiku InBody, DNA diagnostiku EuroGeen, všechny typy jídelníčků a dětskou obezitologickou poradnu ButterflyCare. V roce 2013 se stalo Nutricentrum součástí Institutu zdravého životního stylu s.r.o., kde předávám spolu s lektory maximum svých zkušeností dalším kolegům v rámci rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT zaměřených na poradenství ve výživě, životní styl, Nordic Walking a podnikání. Organizujeme také řadu motivačních a odborných nástavbových seminářů pro profesionály i laickou veřejnost.

Náš obor je velmi dynamický, proto se musíme neustále vzdělávat, avšak velmi často ani nejlepší znalosti nezaručují úspěch.

Moje základní motto je „propojení teorie a praxe“ a toto beru jako zásadní také v rámci projektu Zdraví do škol.

Jsem nadšená, že se podařilo vytvořit team skvělých lidí, kterým jde o zdraví dětí, zdraví našich budoucích generací. Všichni odvádějí obrovský kus práce v rámci praktické aplikace zásad zdravého životního stylu, v rámci aplikace řady projektů, které jsou spojeny pod názvem Zdraví do škol …od A do Z. Jsem moc ráda, že mohu být součástí.


    Image

Image