Michaela Šimordová       » zpět na seznam poradců

 

Výživa a zdravý životní styl mě oslovil před několika lety. Člověk musí sám něčím projít, udělat spoustu chyb, které je třeba si uvědomit si a začít dělat něco jinak. Proto ani já nebyla výjimkou. Moje dny byly plné únavy, stresu a já se nedokázala z tohoto kruhu dlouho vymotat. Proto jsem danou problematiku začala studovat, našla svou vlastní rovnováhu a správný směr ke spokojenosti, jak se svým tělem, tak i myslí.

Výsledkem mé životní zkušenosti je, že se plně věnuji nutričnímu poradenství a snažím se svým klientům pomoci najít tu jejich správnou cestu. Koneckonců, spokojená mysl, zdravé tělo je pouze začátek vytvoření radosti a pocitu štěstí v našem životě.

Protože věřím, že všechny naše návyky začínají už v dětství, připojila jsem se k lektorům projektu Zdraví do škol. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu, práce s dětmi mě vždy naplňovala, a ve spojení s výživou mě baví o to víc. Je krásné sledovat, jak se děti pomocí zábavných her učí, co je pro jejich tělíčka přínosné, v čem je ukryto to tajemství slova “zdraví”.

“Naše tělo je vizitkou a odrazem našeho životního stylu.”

Oblast působení: Brno  

Tel: +420 725 355 168

Email: Simordova.m@gmail.com

www.zitschuti.cz

Image